Daria Dampc-Dowbór

radca prawny
doradca restrukturyzacyjny

Prowadzę kancelarię w Gdańsku, ale przyjmuję do prowadzenia sprawy z całego Pomorza. Doradzam klientom oraz reprezentuję ich w sprawach z zakresu prawa upadłościowego.
[Więcej >>>]

Skontaktuj się!

Pismo do komornika – wzór

Daria Dampc-Dowbor04 lutego 2022Komentarze (0)

Jak już pisałam w jednym z poprzednich wpisów, osoby zamierzające skorzystać z procesu jakim jest ogłoszenie ich upadłości mierzą się z dużym problemem dokładnego kreślenia zakresu swojego zadłużenia.

Mnogość wszczętych przeciwko nim postepowań egzekucyjnych może spowodować brak orientacji w dokładnym określeniu wierzyciela, wysokości zadłużenia oraz wielkości już dokonanych spłat.

Pismo do komornika prowadzącego aktualnie, bądź też prowadzącego w przeszłości postępowanie egzekucyjne wydaje się być słuszną drogą do ustalenia wielkości Twojego zadłużenia.

O tym co musisz dołączyć do wniosku o ogłoszenie upadłości konsumenckiej pisałam tutaj – upadłość konsumencka niezbędne dokumenty.

Jeśli nie potrafisz samodzielnie ustalić wysokość zadłużenia, w przedmiocie którego została wszczęta egzekucja, skieruj do komornika wniosek o udzielenie Ci informacji o postępowaniach egzekucyjnych.

Możesz skorzystać z wzoru, który Ci udostępniam.

Wydrukuj go, uzupełnij o niezbędne dane i wyślij do komornika, który prowadził postępowania egzekucyjne przeciwko Tobie.

Darmowe pismo do komornika – wniosek do komornika o informację o zadłużeniu.

wniosek-do-komornika

W czym mogę Ci pomóc?

Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej płatnej pomocy prawnej, to zapraszam Cię do kontaktu.

Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radcy Prawnego Daria Dampc-Dowbór w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radcy Prawnego Daria Dampc-Dowbór w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: