Daria Dampc-Dowbór

radca prawny
doradca restrukturyzacyjny

Prowadzę kancelarię w Gdańsku, ale przyjmuję do prowadzenia sprawy z całego Pomorza. Doradzam klientom oraz reprezentuję ich w sprawach z zakresu prawa upadłościowego.
[Więcej >>>]

Skontaktuj się!

Czy możesz uratować swoje mieszkanie przy niewypłacalności – Układ Konsumencki (poradnik PDF)

Jesteś zagrożony upadłością?

Boisz się, że stracisz swoje mieszkanie, albo dom?

Prawo przewiduje pomoc osobom w Twojej sytuacji.

Ty też możesz z niej skorzystać!

Przygotowałam dla Ciebie poradnik, z którego dowiesz się dokładnie w jaki sposób możesz UCHRONIĆ swoją nieruchomość przed upadłością konsumencką.

Po pobraniu poradnika dostaniesz również ode mnie inne potrzebne materiały, które pomogą Ci w Twojej trudnej sytuacji finansowej.

Zostaw mi swój adres e-mail poniżej, a poradnik otrzymasz zaraz po potwierdzeniu:

 

***

Zobacz, co o moim poradniku mówią inni:

 

„Uważam, że poradnik pani mec. Darii Dampc-Dowbór jest jedną z niewielu tak wartościowych pozycji na temat upadłości konsumenckiej. A w szczególności dla tych, którym grozi utrata domu czy innego miejsca zamieszkania. Jak dla mnie pięć gwiazdek!”

Rafał Chmielewski, Warszawa

„Bardzo merytoryczny i pomocny ebook. A co najważniejsze, na czasie! Warto wiedzieć, jak się zachować w sytuacji, gdy tracimy grunt pod nogami. Widać, że Pani Daria zna się na rzeczy. Mam nadzieję, że w przyszłości pojawią się kolejne ebooki. Polecam! „

Mateusz Kapuściński, Bartoszyce

„Układ konsumencki to sytuacja, której każdy chciałby uniknąć. Jednak nigdy nie wiadomo, kiedy przyda się wiedza w tym przedmiocie. Warto zapoznać się z możliwościami, jakie niesie ze sobą układ konsumencki, bo to nie tylko przejaw krytycznej sytuacji finansowej, ale także szansa na oddłużenie się i na powrót (w długiej perspektywie) do równowagi materialnej.

Pani mec. Daria w e-booku przeprowadza czytelnika krok po kroku przez zagadnienia układu konsumenckiego. Wiedza podana jest w sposób jasny, według mnie zrozumiały dla każdego.

Szczególnie podoba mi się praktyczne podejście do tematu, jak np. przedstawienie przebiegu całej procedury układu – od sporządzenia wniosku po jego skutki czy wypunktowanie jakie dane i dokumenty należy dołączyć do wniosku o zawarcie układu.

Polecam i czekam na kolejne e-booki pani Mecenas :)”

Małgorzata Ryznar, Gorlice

 

Zostaw mi swój adres e-mail, na który za chwilę otrzymasz mój poradnik:

 

Oczywiście w każdej chwili będziesz mógł wypisać się z mojej listy mailingowej.

Gwarantowane!

Daria Dampc-Dowbór
radca prawny